Нульове мито на ввезення сучасного обладнання – це розвиток деревообробної галузі, – Добродомов

Мораторій на вивіз лісу-кругляку став поштовхом для розвитку деревообробної галузі в Україні, наступним етапом має стати нульове мито для деревообробного обладнання.

Про це розповів лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов під час зустрічі з працівниками Олешківського лісомисливського господарства у межах робочого візиту на Херсонщину. Колектив підприємства розповів про відсутність фінансування господарства та заборгованості по зарплаті працівникам.

«Народний контроль» буде відстоювати ваші інтереси на Бюджетому комітеті Верховної Ради, аби виділили гроші погасити заборгованості по зарплаті. Адже замість того, аби розвивати деревообробну галузь, влада її знищує.Ми ініціювали мораторій на вивіз кругляку, а влада «кришує» контрабанду дерева в Європу. Зараз вони хочуть і мораторій скасувати, аби отримати черговий кредит. За перший рік дії мораторію деревообробна галузь показала приріст більш ніж на 15%. А це єдина сфера економіки з плюсовими показниками», – розповів він.

Добродомов розповів, як можна розвинути галузь.

«Ми пропонуємо законопроект про нульове мито для деревообробного обладнання на п’ять років. Так наші підприємці зможуть придбати необхідне устаткування, якого зараз немає в Україні. Це допоможе розвинути деревообробну галузь та залучити нові інвестиції. П’яти років вистачить, аби модернізувати сферу, а потім вона приноситиме гроші», – додав нардеп.