Область має домовитися про прийом сміття з Дрогобича сусідніми полігонами, – Ковч

За результатами першого виїзного засідання тимчасової контрольної комісії Львівської облради з питань вивезення та утилізації ТПВ з Дрогобича, вдалося розробити двотижневий план заходів з очищення міста від сміття.

Як повідомив керівник фракції «Народний контроль» у ЛОР Андрій Ковч, який разом із колегами Юрієм Нестором і Василем Масним ініціював створення ТКК, план дій передбачає кілька ключових речей, які допоможуть найближчим часом вивільнити місто від непотребу.

«Пропозицій було чимало. Я виокремлю дві, які запропонував, і які знайшли підтримку у представників комісії», – каже депутат.

Отож, першочергово, що потрібно зробити на обласному рівні для розв’язання проблеми сміття у Дрогобичі, – це допомогти місту, у тому числі й через виділення коштів, вивезти сміття з усіх майданчиків одночасно. Тобто у короткі терміни повністю очистити вулиці Дрогобича від непотребу. Паралельно, представники ТКК мають провести активні переговори із власниками сусідніх полігонів (Самбір, Стрий, тощо) щодо подальшого прийому сміття від Дрогобича.

«Ми повинні домовлятися. Активно і наполегливо. Область не може абстрагуватися від проблем Дрогобича. Я переконаний, якщо спільно взятися до справи, то вже найближчим часом зможемо повністю розв’язати цю штучно створену проблему з блокування вивозу ТПВ із Дрогобича», – наголосив Андрій Ковч.