Очільник Держгеокадастру на Волині, якого «люстрували» ветерани, попався на півмільйонному хабарі

У Луцьку затримали одного з керівників Держгеокадастру Сумської області Олеся Іващенка на хабарі у понад півмільйона гривень.
Зазначимо, що одночасно посадовець є і тимчасовим керівником Держгеокадастру у Волинській області.

«Поки вся країна переживає, радіє, дискутує, свариться через результати виборів – корупція нікуди не зникла і її ніхто на паузу не поставив. Іващенко умудрився бути керівником двох обласних управлінь одночасно – Волинського та Сумського – майстер-клас такий собі від державної служби виконавчої гілки влади», – написав у Facebook керівник «Народного контролю» на Волині Павло Данильчук.

Він нагадав, що восени домоглися, аби землевпорядник написав заяву на звільнення. Оскільки учасникам російсько-української війни масово відмовляли у виділенні землі, натомість ділянки надавали людям з інших областей. Детальніше дивіться у розслідуванні «Народного контролю».

«Тоді ми з Миколою Собуцьким допомогли ветеранам війни з Горохівського району підняти гострі питання, дійшло до розбитих яєць на голові та написання заяви на звільнення», – зазначив він.

Втім, за словами Данильчука, чергова акція протесту у Луцьку закінчилася фактичним «взяттям на поруки» головою ОДА Олександром Савченком та обіцянкою створити громадську раду при управлінні Держгеокадастру для контролю за керівництвом та його діями.