Одночасно з виборами президента потрібно провести референдум щодо вступу України в НАТО, – Добродомов

Нам потрібно відходити від «совкових» методів розбудови армії, тому членство в НАТО має стати пріоритетом зовнішньої політики України.

Про це в ефірі телеканалу NewsONE заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов.

«Нам потрібно робити сучасні кроки щодо розвитку армії. І для цього нам потрібний новий закон про нацбезпеку. Зокрема розмежувати посади начальника Генштабу та головнокомандувача ЗСУ. Необхідно закріпити стандарти НАТО для нашої армії. І є багато питань, які потрібно закріпити на законодавчому рівні», – розповів парламентар.

За словами Добродомова, Україна вже давно мала зробити все для того, аби стати членом НАТО.

«Якби свого часу були зроблені правильні кроки у бік Альянсу, в нас був би Крим, і ми не мали б конфлікту на Донбасі. Тому під час наступних президентських виборів необхідно провести референдум щодо вступу в НАТО і продовжувати системну роботу щодо членства в ньому. Це принципова позиція «Народного контролю», – сказав нардеп.

Добродомов наголосив, що мати сучасне військо мало для того, аби стати членом НАТО.

«Ми розуміємо, що потрібно мати міцну економіку та вдало проведені реформи. А надто в антикорупційній сфері. Подивіться на країни-члени НАТО, це успішні держави, які розвиваються. Саме тому ми маємо зробити все, аби приєднатися до Альянсу», – додав він.