Окрім «УДАРівців», за відставку Наливайченка не голосуватимуть й інші депутати з фракції «БПП»

Депутат Верховної ради України (121-й в.о.) Богдан Матківський виступає проти звільнення чинного голови СБУ Валентина Наливайченка із займаної посади.

Водночас, зазначив Богдан Матківський, якщо Валентин Наливайченко сам захоче покинути обійманий пост – думку може змінити. Тобто, все залежить від позиції голови СБУ: захоче продовжувати працювати – будь ласка, захоче піти – звільнення, ймовірно, буде підтримано.

Як відомо, 14 червня радник голови СБУ Маркіян Лубківський написав на своїй сторінці в Facebook, що Адміністрація президента не відпустила Наливайченка у США через необхідність піти на допит у Генпрокуратуру.

Предметом допиту стала заява Наливайченка від 12 червня про те, що колишній заступник генпрокурора отримував злочинні доходи від нафтобази “БРСМ-Нафта” під Васильковом, де з початку минулого тижня триває ліквідація пожежі, і навіть був фактично її співвласником.

В понеділок перед допитом Наливайченко назвав ім’я цього чиновника – мова йде про колишнього заступника генпрокурора Віталія Яреми Анатолія Даниленка.

Паралельно  почали ширитись припущення про ймовірне звільнення голови  СБУ. На займане Валентином Наливайченком місце пророкували кандидатури нинішнього першого заступника Наливайченка Василя Грицака, а також, за даними “Української правди”, на цю посаду може претендувати заступник голови Адміністрації президента Андрій Таранов.