Олег Мусій привітав першокурсників-медиків із посвятою у студенти

Народний депутат України, член політради партії «Громадський рух «Народний контроль»  Олег Мусій взяв участь в урочистій посвяті першокурсників у студенти Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.

За словами ректора Університету Катерини Амосової, цьогоріч навчальний заклад поповнили  понад 2 тисячі нових студентів-майбутніх лікарів.  Саме до них і звернувся Олег Мусій, який, до речі, є випускником Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.

musij1

«Я радію, що моя Альма-матер – медичний університет – після Революції Гідності став осередком волі, свободи і демократії, – зазначив Олег Мусій. – Велика заслуга в цьому Катерини Амосової, яка у період розквіту режиму Януковича з декількома викладачами та студентами вийшла на протест проти диктату.  Ви будете навчатись у оточенні справжніх героїв – медиків-учасників Помаранчевої революції; старшокурсників, які були волонтерами Майдану, героїчних лікарів, які рятують захисників України. На вас покладено велику відповідальність – зберегти і примножити честь і славу, волю і свободу, яку має медичний університет».

Парламентар побажав всім студентам «гідно пройти горнило випробовувань медичною наукою, яка є однією з найскладніших та отримати диплом і звання лікаря – однієї з найвеличніших професій.

«Переконаний, що з вашою допомогою, як рушійної сили змін у державі, нам вдасться побудувати в Україні нову національну систему охорони здоров’я. З європейським рівнем надання допомоги пацієнтам, заради яких ми працюємо і з європейськими зарплатами лікарям», –  підкреслив Олег Мусій.