ruban

Олександр Рубан

Виборчий округ №15 (Вінницька міська рада).

Народився 10 жовтня 1985 року у Вінниці в родині службовців. Має дві вищі освіти: магістр з обліку і аудиту та державного управління.

 За словами Олександра Валерійовича, на вибори він вирішив іти, щоби служити своїй громаді більш ефективно.

 «Я працюю в «Прозорому офісі» і поки що можу вирішувати питання лише на рівні чиновника, у межах своїх повноважень, але впливати на політику і управлінські рішення не маю можливості. Люди щодня розповідають мені про свої проблеми, але не завжди можу допомогти, бо посада обмежує», – говорить Олександр Рубан.

Кандидат у депутати має великий управлінський досвід, адже працював головним спеціалістом управління земельних ресурсів Вінницької міської ради,  провідним спеціалістом відділу з призначення пенсії управління Пенсійного фонду. В останні роки  приймає людей у центрі адміністративних послуг «Прозорий офіс» у Замостянському районі Вінниці. А нещодавно став заступником керівника цього центру і начальником відділу.

«Наразі я працюю над розробкою системи електронного урядування і надання адмінпослуг. Якщо стану депутатом, то спробую зробити їх більш доступними для людей. Зараз — це основне спрямування моєї діяльності. Наразі у системі, яка існує, надається всього 5 видів послуг, які впровадили ще два роки. І більше жодного подальшого розвитку. Потрібно розширити послуги, що надаються дистанційно. Це дасть змогу зменшити кількість черг та клієнтів, які змушені чекати в «Прозорому офісі». Це особливо зручно для бізнесу, адже економитиметься  час і гроші», – переконаний Олександр Рубан.

 Олександр Рубан шкодує, що має мало часу для громадської діяльності. Саме тому посаду депутата міської ради розцінює, як можливість більш активно брати участь у житті громади.

Кандидатом саме від партії «Громадський рух «Народний контроль» Олександр Валерійович вирішив стати, бо йому імпонує постать лідера політичної сили Дмитра Добродомова.

 «Мені подобається позиція лідера партії, його політична постать. Це людина з  чіткою громадською позицією. Раніше Дмитро Добродомов ніколи не був у політиці, але люди йому повірили  й обрали його народним депутатом. Мені близька його політична позиція у парламенті щодо змін до Конституції. Загалом позиція партії збігається з моїм баченням майбутнього нашого міста і країни», – пояснює Олександр Рубан.