Олена Кучер

Виборчий округ №45 (Вінницька міська рада).

Народилась 14 липня 1972 року у Вінниці  в сім’ї робітників. Освіта – вища, після закінчення Вінницького державного технічного університету отримала кваліфікацію спеціаліста інженера електронної техніки. Працювала на заводі  «60-річчя Жовтня», згодом була керівником відділу на кондитерській фабриці «Рошен».

Пані Олена розповідає, що для неї депутатський мандат — не привілей, а відповідальність, яку необхідно взяти на себе, щоб змінити життя в Україні на краще.

«Люди хочуть змін у країні, і основою цих змін має стати контроль за владою. Мої друзі-патріоти прийшли в партію «Громадський рух «Народний контроль», я довіряю їх вибору, тому теж вирішила приєднатися до цієї сили. Це нова партія, яка втілює принципи контролю влади за участі людей. Відкрито, публічно», – говорить Олена Кучер.

Такі цінності Олена Валеріївна сповідує давно,  саме вони привели її взимку 2014 року на Майдан. Жінка відвідувала щотижневі народні віче в Києві, була учасницею революції у Вінниці. А останніх півтора року, поки триває війна на сході України, пані Олена допомагає воїнам АТО. Вона — голова правління благодійного фонду «Волонтер-1», який допомагає пораненим бійцям у військовому шпиталі та на передовій.

«Моя мама (їй 64 роки) — теж волонтер, спекла вже певно тисячу пиріжків, готувала пельмені, голубці, ми вантажили на фронт цілі машини продуктів. У шпиталі наші представники є постійно, потреби у бійців різні, намагаємося купувати те, що їм потрібно», – розповідає Олена.

Патріотична родина Олени Кучер відзначилась не лише у Вінниці. Її син Андрій навчався в Севастопольській морській академії їм. Нахімова. Коли окупанти прийшли у Крим, він не піддався на їхні пропозиції та обіцянки.  Не зрадивши присязі Україні, він повернувся, закінчив навчання в Одеській академії і вже брав участь в АТО.

На посаді депутата Олена Валеріївна, перш за все, планує звернути увагу на стан медицини в місті.

«Вінниця – гарне місто, постійно розвивається, оновлюється, але велика проблема: низькі зарплати, високі ціни. У таких умовах, принаймні, якість медицини повинна бути на рівні. Натомість маємо геноцид. Медична реформа зробила так, що звернутися до лікаря практично неможливо, ходити до приватних – дорого. У нас процвітає корупція. У сфері медицини потрібні зміни, і це одне з головних питань, яке мене цікавить. Мій обов’язок — іти далі, рухатися, щось змінювати», – ділиться планами Олена Кучер.