Опалення в будинку нормалізують

Одні мерзнуть, інші задихаються від спеки. У цьому будинку тариф на опалення для всіх однаковий, а температура повітря у квартирах різна. Скільки б люди не звертались до комунальників, ті ніяк проблему вирішити не можуть. Мешканці звернулись до «Народного Контролю».
Пані Галина розповідає – батареї у квартирі ледь теплі. Коли на вулиці мороз, вдома мерзне і вона, і дитина.
«У нас сиро в хаті, холодно. Ми ходимо в светрах і ще зверху маємо одні, і штани теплі, і колготи і носки теплі», – розповідає мешканка будинку Галина.
У пані Наталії проблема інша – хоч на вулиці зима, в хаті – спека. Платить за тепло чимало, а треба його випускати на вулицю – бідкається жінка.
«У мене постійно відкрита хвіртка, і коли я йду з дитиною гуляти, у мене вікно повністю відкрите навстіж, аби кімната провітрювалася. На батареї висить зволожувач повітря, за добу літр води випаровується», – розповідає мешканка будинку Наталя.
«Батареї аж гарячі, я вікна відкриваю. Я що вулицю опалюю? Чи як?», – бідкається мешканка будинку Тетяна.
«На 5-ому поверсі жаліються, що у них холодно, при морозі там 15 градусів, у них 16 температура кімнатна. А в мене 25», – розповідає мешканка будинку Уляна.
Мешканці вже кілька років просять місцеве ЛКП допомогти. А там кажуть, мовляв, ніхто до них і не звертався. Та тільки у справу втрутилися журналісти «Народного Контролю» комунальники запевнили – проблему вирішать.
«Ми виходимо з представниками «Львівтеплоенерго», складаємо акт, робимо заміри в квартирах, визначаємо причину і в найближчий термін намагаємось її усунути», – запевняє директор ЛКП «Бондарівка» Мирон Гуль.