Оршак звернула увагу на відсутність освітлення та стан дворів на Рясному

Депутат Львівської міської ради з фракції «Народний контроль» Ірина Оршак через запит вимагає встановити вуличне освітлення на кількох вулицях у мікрорайонах Кам’янка та Рясне.

Зокрема, йдеться про вулиці Ожинову, 1, Чикаленка, Диктова, Фещенка-Чопівського, Світлу, 10,12, Холодну, Винницю та праву сторону вул. Шевченка на Рясному – парні номери будинків від №200 до №340а.

Окрім того, Ірина Оршак звернула увагу на стан прибудинкової території на вул. І. Біберовича, №9, 11, і відсутність тротуарів біля під’їздів на вул. І. Біберовича 13, 13а, 15, 19.

«Сьогодні, коли міська влада щороку покращує благоустрій міста, в деяких його районах Львова нема ні каналізації, ні освітлення, ні гідного дорожнього покриття. Такі речі неприпустимі. Тож через запит озвучила скарги місцевих мешканців і вимагаю на майбутнє передбачити кошти у бюджеті розвитку на ремонт тротуарів і доріг на вулиці Біберовича. Також прошу забезпечити встановлення зовнішнього освітлення на перелічених мною вулицях», – говорить Ірина Оршак.