Пам’ятник Степану Бандері має бути у центрі Луцька, – Данильчук

Депутат Луцької міської ради, керівник «Народного контролю» Волині Павло Данильчук переконаний, що пам’ятник провіднику ОУН, Герою України Степану Бандері варто перенести у центральну, історичну частину Луцька.

Відповідний проект рішення щодо внесення змін до діючого проекту розглянули на сесії 30 березня.

Павло Данильчук зауважив, що є різні точки зору щодо місця розташування пам’ятника. Він нагадав, що минуло 8 років від початку ініціативи зі встановлення монументу у Луцьку, однак він досі не споруджений.

До слова, з міського бюджету Луцька виділили 200 тисяч на встановлення пам’ятника Бандері. Депутат вважає, що пам’ятник можна зробити меншим і таким чином спорудити його найближчим часом на місці комуністичного пам’ятника Бойку, який незабаром демонтують.

«Пам’ятник Бандері варто спорудити в історичній частині, де водночас ми ставимо монументи новітнім Героям. Оскільки майже 90 відсотків заходів ми проводимо у центрі міста. Повинна бути концепція у цьому питанні», – вважає Павло Данильчук.

Також депутат зазначив, що питання пройшло громадське обговорення.

Керівник виконкому «Народного контролю» Михайло Шелеп як автор петиції про зміну місця розташування пам’ятника Степану Бандері зазначив, що під цією ініціативою підписалося понад 300 лучан.

«Я особисто хочу, щоб сивочолі УПІвці побачили цей пам’ятник. Бо останні 8 років ніхто нічого так і не зробив», – додав активіст.

Підтримали таку ініціативу 16 депутатів, у висновку рішення не прийняли.