Парламент підтримав законопроект «Народного контролю» щодо покращення соцзахисту військових

Верховна Рада збільшила одноразову допомогу сім’ям загиблих військовослужбовців з 720 тисяч гривень до 1 млн 158 тис. грн, підтримавши законопроект  № 2406, ініційований Андрієм Антонищаком.

«Проголосовані Радою зміни передбачають збільшення у 1,5 раза розмірів одноразової грошової допомоги у разі загибелі, інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців. Зокрема, інвалідам I групи передбачається збільшення з 400 до 617 тис. грн, інвалідам II групи – з 300 тис. до 463,2 тис. грн, інвалідам III групи – з 150 тис. до 231 тис. грн. Це дуже важливе рішення, адже це реальна підтримка ветеранів україно-російської війни», – наголосив Антонищак.

Додамо, що під час попереджувальної акції, яка пройшла під стінами парламенту 15 березня, понад 3000 мітингарів вимагали виставити на голосування законопроекти «Народного контролю» та ті, які справді зможуть подолати бідність та підтримати простих українців. Серед них були і законопроекти, які стосуються підвищення рівня соцзахисту воїнів АТО, станом на сьогодні вони вже підтримані депутатами.

«Народний контроль» вимагає виставити в порядок денний інші ініціативи партії, зокрема про впровадження мінімальної галузевої зарплати, довічне ув’язнення топ-корупціонерів, щодо повернення студентам справедливих стипендій та про націоналізацію майна у разі агресії іноземної держави проти України.