Партії «Народний контроль» – 1 рік! (+ інфографіка)

Рівно рік тому у Києві, відбувся презентаційний З’їзд політичної партії «Народний контроль». Активісти з усіх регіонів країни схвалили «Антикорупційний план», як програму дій політсили та оголосили про участь у місцевих виборах-2015.

У підсумку – близько 300 активістів «Народного контролю» були обрані до органів місцевого самоврядування у 14 областях України, фракції було створено у 102 місцевих радах.

За цей рік ми опрацювали понад 15 тисяч звернень, що надійшли на Гарячу лінію «Народного контролю», провели понад 2 тисячі  розслідувань щодо фактів бездіяльності чиновників на місцях.

Наші осередки вже працюють у 18 областях та у Києві. Новостворені – у Лисичанську (Луганська область), Запоріжжі та Полтаві.

Двоє представників «Народного контролю» зараз беруть участь у довиборах у Верховну Раду, що відбудуться 17 липня – Тетяна Лишневець на Волині та Валерій Альтгауз у Херсоні.

Ведеться робота і у Парламенті. Депутати міжфракційного об’єднання «Народний контроль» у ВРУ від липня минулого року зареєстрували понад 70 законопроектів, скерували близько 3 тисяч депутатських звернень та запитів, переважна більшість з яких стосується виявлених нами зловживань на держпідприємствах, і протиправних дій чиновників на місцях. У 15 областях України відкрито депутатські приймальні.

Загалом, за рік ми викрили кілька десятків корупційних схем до яких причетні ТОП-посадовці та у результаті яких держава втратила понад 1 млрд гривень.

Детальніше про наш рік роботи в інфографіці. Поширюйте – разом зробимо більше!

1_year_new