Пашинський програв суд щодо оборудок із «нафтопродуктами Курченка», – блог Дмитра Добродомова

Звертаюся до НАБУ з вимогою провести розслідування щодо усіх учасників справи, причетних до «зникнення» «нафтопродуктів Курченка», що завдала державі збитків у понад 250 млн грн.

Нардеп Сергій Пашинський остаточно програв суд щодо «захисту його честі, гідності та ділової репутації». Справа тривала 2 роки. Я разом із нардепом Сергієм Соболєвим, а також із «Савік Шустер Студією» та телеканалом «112 Україна» був у цій справі відповідачем. Вчора касаційну скаргу Пашинського було відхилено Вищим спеціалізованим судом України. Наклепу в наших словах немає! НАБУ має розпочати перевірку ймовірної причетності Пашинського до «зникнення» 85 тисяч тонн нафтопродуктів, що належали структурам Сергія Курченка.

Схема проста. Літом 2014-го, після втечі Курченка, конфісковані в нього нафтопродукти потрібно було передати в АТО. Проте ДП «Укртранснафтопродукт», контрольоване людьми із середовища Пашинського, звертається до суду. Просять, аби їм передали цей бензин на зберігання. Суд прохання задовольняє.

Після чого відбулося рейдерське захоплення нафтобаз. Невідомі в масках спільно із співробітниками МВС вивезли бензин. Бензин відразу ж виставили на продаж, буцімто вийшов строк давності. З порушенням усіх норм, без аукціонів та за заниженими цінами нафтопродукти було продано в одні руки – компанії «Укройлпродукт», яка належить бізнесмену Сергію Тищенку, близькому соратнику Пашинського.

Потім Приморський суд Одеси приймає абсолютно незаконне рішення, яке фактично скасовує дію законодавства України та «освячує» цю схему.

В результаті, «Укройлпродукт» продавав пальне споживачам за ринковими цінами.

Державі завдано збитків на 250 млн. А частина з цих грошей «осіла» на рахунках у ПАТ «Фортуна-Банк», який належить… Сергію Тищенку ! У військовий час розкрадання армії – це державна зрада. І за це Пашинський і його «паддєльніки» мають сидіти у в’язниці!

Зважаючи на «плідну» роботу ГПУ, яка вже два роки ігнорує цю справу, я навіть не звертатимуся до Луценка.

Тому прошу НАБУ забрати цю справу у ГПУ та розпочати повноцінне кримінальне провадження щодо Пашинського і його ймовірної причетності до розкрадання «нафтопродуктів Курченка».

Корупціонерам місце за ґратами. І там вони мають сидіти довічно!

_20170602_13262301 _20170602_13264807 _20170602_13271204

Народний депутат України,

Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції,

лідер партії “Народний контроль”