Павло Данильчук балотується у мери Луцька

Керівник «Громадського руху «Народний контроль» Волині Павло Данильчук балотуватиметься на посаду міського голови Луцька.

Таке рішення було прийняте під час міської конференції політичної партії у неділю, 27 вересня.

«Наша команда, яка почала працювати у квітні,  вже має конкретні результати. Це і  зупинення незаконних забудов, вирішення комунальних проблем, земельних питань, надання юридичних консультацій. Громадські активісти мають бути у міській раді, оскільки саме вони ефективно вирішують чимало питань. Маючи команду однодумців, ми можемо багато чого змінити у Луцьку накраще», – зазначив Павло Данильчук.

Також політична сила сформувала список кандидатів на вибори до міської ради. У списку потенційних депутатів присутні відомі у Луцьку громадські діячі, волонтери, журналісти, учасники АТО, студенти.

 Довідка:

Павло Данильчук народився 30 червня 1985 року на Рівненщині. Вищу освіту і спеціальність політолога здобув у Волинському державному університеті імені Лесі Українки. Із 19 років активно включився у громадське життя Луцька та Волині.

Керував молодіжними громадськими організаціями «Молодіжний націоналістичний конгрес», «Національний Альянс», «ОПОРА». Брав активну участь у Помаранчевій революції. У лавах організацій займався захистом студентських прав, просвітницькою діяльністю та національно-патріотичним вихованням молоді. Щорічно організовував всеукраїнські змагання зі спортивного туризму. Провів понад 60 патріотичних таборів та вишколів для молоді.

У 2009 році очолив Волинський обласний Центр національно-патріотичного виховання молоді. А в 2010-му Павла обрали депутатом Луцької міської ради, де він працює головою постійної депутатської комісії з питань міжнародного співробітництва,інформаційної політики, молоді, спорту та туризму.

Під час Революції Гідності Павло у Києві організовував та очолив сотню Самооборони Майдану «Волинська Січ».

Із початку війни на Сході України Павло пішов добровольцем у батальйон особливого призначення «Азов», де за лідерські та організаційні здібності був призначений командиром взводу. Брав участь у боях за звільнення містечок Новий Світ, Старобешеве, Мар’їнка. Разом із бойовими побратимами проводив розвідку боєм під Іловайськом, а коли в Україну вторглися регулярні російські війська – захищали Маріуполь та Новоазовськ.

Навесні 2015 року очолив на Волині «Громадський рух «Народний контроль». Неодружений.