Павло Данильчук – у ТОП-5 політично найперспективніших волинян

Журналісти «ВолиньPost» визначили 5 політично найперспективніших волинян, які мають високі шанси у майбутньому стати найвпливовішими політиками області або навіть країни.

У рейтингу – керівник обласного осередку партії  «Народний контроль», депутат Луцької міськради Павло Данильчук.

Хоча Данильчук у волинській політиці досить давно, першою серйозною для нього посадою стало керівництво осередком «Правого сектору» області після Майдану у 2014 році. Після усунення від посад регіоналів та поступове закріплення постмайданівської влади Данильчук був одним із тих, хто на початках намагався сформувати систему громадського контролю над призначення посадовців, ким радився голова ОДА чи інші посадовці.

 «Друге дихання» його політичній кар’єрі надав «Народний контроль». У 2015 році Данильчук та його побратим Михайло Шелеп стали «грозою» для незаконних чи напівзаконних забудов міста і чиновників, у діях яких «контролери» бачили порушення.

Активна діяльність у Луцьку, соціальна телевізійна програма дозволили «Народному контролю» пройти у Луцьку міську раду із трьома депутатами, а сам Павло Данильчук очолив бюджетну комісію. Через це саме на бюджеті та ефективності використання коштів тепер зосереджена робота «Народного контролю» у Луцьку.

Журналісти видання оцінили лідерів області за критерієм перспективності. Йдеться про можливість у майбутньому здобути більше політичного впливу через офіційні посади, рейтинг, кулуарний вплив, гроші, ніж є зараз. Послідовність учасників нашого рейтингу в тексті не означає, що хтось із них перший, а хтось – п’ятий. Адже «перспектива» – поняття, яке стосується майбутнього. А воно завжди не зовсім передбачуване.