Павло Данильчук викликав на дебати керівництво волинського УКРОПу

Лідера фракції «Народний контроль» у міській раді Павла Данильчука запросили на ток-шоу «Протилежний погляд» із екс-радикалом Сергієм Булою. Втім, на його думку, доцільніше проводити дебати із керівництвом УКРОПу на Волині, яке формує наявну владну вертикаль у місті.

Про це депутат написав на своїй сторінці у Facebook.

«Я розумію, чому власники та журналісти цього тв-проекту хочуть використати скандальну тему останньої сесії міської ради, що прогриміла на всю країну. І це нормально. Але «приходьте, посваріться» – це бажання звузити конфлікт до банального протистояння «Данильчук-Була». Коли в цьому випадку це є протистояння влади та опозиції! Протистояння принципів та підходів!» – йдеться у його дописі.

За словами керівника фракції «Народний контроль», проблема не лише в ділянці на Рівненській, а в тому, як вже протягом року подібні питання виносяться на голосування сесій міської ради.

«І вирішує тут не Була, якого, як і всіх екс-радикалів, виключили з партії, і навіть не група «укропівських» радників, а люди, які сформували та курують наявну владну вертикаль у Луцьку», – зазначив він та заявив, що готовий прийти публічно на ефір з керівництвом УКРОПу, від якого залежить ухвалення таких рішень.

Зазначимо, що 28 лютого під час 38 сесії міської ради опозиційні фракції до тимчасової влади Луцька – «Народний контроль», «Свобода», «Самопоміч» – організували протест проти «дерибану» землі. Йдеться про передання 2 гектарів землі комунальної власності для ТОВ «Житловий квартал» на вулиці Рівненській, 119, та вулиці Вороніхіна, 37. Цю фірму пов’язують з провладними депутатами Сергієм Булою та Костянтином Петрочуком.