Павло Данильчук заявив про політику подвійних стандартів щодо луцьких ринків

Депутати Луцької міської ради не поновили договір оренди землі фізичній особі-підприємцю Петру Шугаю на вулиці Кравчука для обслуговування ринку «Шанс».
Про це йшлося під час засідання 46-ї сесії Луцької міської ради.
Під час розгляду цього питання керівник фракції «Народний контроль» Павло Данильчук висловив думку, що спершу потрібно навести лад на Старому ринку, а потім вирішувати долю маленьких базарів.
Зокрема, депутат наголосив, що у питанні луцьких ринків влада діє непослідовно. Наприклад, ринку «Привіз», опоблоківця Олександра Башкаленка, продовжили договір оренди, а не віддали у підпорядкування комунальному підприємству.

«Ситуація з ринками непроста. Що ми бачимо на сьогодні: міська рада створила комунальне підприємство «Луцькі ринки» і це рішення підтримали всі депутати одноголосно. Основна мета була, на мою думку, – «вибити» монополіста в особі облспоживспілки по двох найбільших ринках. Щодо Старого ринку, з часів незалежності там ніхто не може навести лад. Порядок досі не наводиться, є конфліктна ситуація, а тут ми вирішуємо проблему маленьких ринків. Можливо, справді є бажання передати цю ділянку КП «Луцькі ринки». Чекайте, а чому не передали ринок Башкаленка? Чому не дали можливості на Львівській зробити ринок? Тому це неправильно, як ми підходимо до проблеми вирішення цих маленьких ринків. Я звертаюся до колег – давайте це питання винесемо за дужки. Необхідно відновити діяльність тимчасової комісії з питань ринків, тому що наразі маємо зовсім іншу картину, ніж була два роки тому», – сказав він.