Перекрита залізна дорога або цілодобове водопостачання для Промислової

Нещодавно Житомирський обласний осередок «Народного контролю» інформував про проблему вулиці Промислової, де протягом 5 місяців відсутнє нормальне водопостачання.

12 жовтня голова Житомирського обласного осередку «Народного контролю» спільно з мешканцями вулиці відвідала прийом Сергія Кондратюка, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, з приводу цього питання, на якому було обіцяно розв’язати це питання в той же день. І справді, вода на вулиці з’явилася, але не на довго.

Після прокладання нових труб і підключення їх до старих сталися чисельні прориви, про які мешканці вулиці попереджали як замісника мера, так і директора КП «Житомирводоканал» при попередніх візитах. Внаслідок цього, вже на наступного дня води не було.

Світлана Пахольчук, голова Житомирського обласного осередку «Народного контролю» з мешканцями вулиці повторно відвідали заступника міського голови з питаннями щодо виконання ремонтних робіт та відновлення нормального водопостачання. Заступник мера міста пообіцяв розв’язати це питання та вислав аварійні бригади до місць проривів, які мали б почати ліквідовувати ще 13 жовтня.

«У зв’язку з відсутністю водопостачання в мене не працює котел. На сьогодні в нашому будинку немає центрального опалення, тому якщо стане хоч трошки холодніше, ми залишимося не тільки без води, а і без опалення. Питання з відсутністю нормального водопостачання є великою проблемою для нашої вулиці й наразі ми готові до рішучих дій», – коментує Світлана, мешканка вулиці Промислової.

Мешканці вулиці повідомили, що якщо до кінця тижня не буде відновлено водопостачання, вони перекриють залізну дорогу.