Під час війни в Україні занепадають оборонні заводи, – Добродомов

Поки влада звітує про ріст економіки, по всій країні стоять підприємства, а люди місяцями не отримують зарплату.
Лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов у межах робочої поїздки на Сумщину зустрівся з колективом порохового заводу «Зірка» у Шостці.
Працівникам заводу заборгували 17,5 млн гривень. Підприємство стоїть, переважна більшість людей не працює.
Завод повністю відключений від енергоносіїв і має заборгованість понад 220 млн гривень. Склади боєприпасів відключені від енергопостачання та водопостачання. На пожежні гідранти не подається вода.

«На жаль, це реальний показник роботи цієї влади. Влади, яка 27 років керує країною. 27 років одні й ті ж люди обслуговують кишені олігархів та відстоюють свої інтереси. Разом із незалежністю вони отримали країну з сильною економікою, однією з найперспективніших у Європі. І 27 років вони це все грабували. А тепер знову обіцяють нам краще життя. Лише нові люди зможуть змінити країну. Професійні та патріотичні», – зазначив нардеп.

Добродомов наголосив, що збільшення квот на українську продукцію допоможе відновити економіку.

«Ми сядемо за стіл переговорів з нашими європейськими партнерами та скажемо: ми стримуємо навалу ворога на сході. По суті, саме ми тримаємо Європу у безпеці. Відповідно, вимагаємо збільшити квоти на український експорт на європейському ринку у два-три рази. А це – металургія, машинобудування, аграрна продукція, енергетика, хімія. У тому числі й оборонна продукція. До 2015 року завод «Зірка» експортував заряди до снарядів, а тепер він руйнується. Але владі це не потрібно, їм легше побігти до МВФ та просити черговий транш в обмін на тарифи, нашу землю чи збільшення пенсійного віку. Але ми зможемо відстояти наші національні інтереси», – зазначив він.