IMG_0059

Підприємці Кременчука разом з «Народним контролем» стали на захист малого бізнесу України (+фото)

Серед учасників акції протесту, що відбулася під стінами Верховної Ради 15 березня, особливою активністю, згуртованістю та вмотивованістю захищати свої права відрізнялася велика група підприємців Кременчука.

Підприємці йшли під прапорами своєї Громадської організації «Народна Рада», що відома кременчужанам принциповими послідовними діями на захист прав підприємців та громадян.

Така активність підприємців цілком логічна, оскільки останнім часом створюється враження, що влада вирішила поставити великий хрест на малому бізнесі в Україні.

«Кабмін прирівняв нас до злочинців військового часу, вирок виносить суд, виконуючи замовлення, найчастіше за анонімним пасквілем недобросовісних конкурентів або «доброзичливців», – розповідає голова Громадського об’єднання Андрій Огородніков.

«Вирок виноситься без слідства, а розмір непідйомних штрафів – той же розстріл, і не тільки ФОПа, а й усієї його родини. Адже відповісти доведеться майном усіх домочадців. Пани міністри! А страшно ночами Вам не буде, від привидів невинно убієнних? Ми, громадські об’єднання підприємців, вимагаємо терміново переглянути розміри штрафів до реально допустимих, і перевести їх в норму попереджувальних санкцій, а не каральних. У проекті закону № 5711, який вже два місяці зареєстрований в Раді, все це передбачено. Звертаємося до депутатів ВРУ, підтримайте прийняття цього закону, який вирівняє перекоси і помилки авторів поспіхом прийнятих в ніч «реформаторських» нововведень перед Новим роком», – констатував Андрій Огородніков.

IMG_0238

IMG_0207

IMG_0207 (1)

IMG_0188-1

IMG_0183-1

IMG_0138-1

IMG_0124-1

IMG_0064-1

IMG_0062