Підсумки року «Народного контролю» Хмельниччини (частина третя)

Ще наприкінці 2015 року 14 активістів громадського руху народний контроль стали офіційними представниками громади у місцевих радах. За рік депутатської роботи наші колеги брались не лише за комунальні біди своїх виборців, а й активно виступали проти корупційних схем.

Фракція «Народного контролю» у Теофіпольській районній раді домоглась, аби відкрили кримінальне провадження проти розкрадання державних надр місцевим «князьком».

«Ми ще навесні 2015 року зупиняли тут камази з піском. Всі фото та відеодокази передали до прокуратури і поліції. Але тоді складу злочину у діях керівництва Теофіпольського цукрового заводу не побачили. І лише у листопаді після мого депутатського звернення, провадження відкрили. Але з того часу вивезли не одну тисячу тонн державного піску», – розповів депутат Теофіпольської райради, фракція «Народний контроль» Сергій Мороз.

У Славуті депутати міської ради домоглись встановлення дитячого майданчика для сотні дітлахів з вулиці Чкалова.

«Ще до того, як нас обрали депутатами, ми активно вимагали у влади, аби для дітей встановили новий і безпечний майданчик. І лише після двох депутатських запитів, таки майданчик встановили», – розповідає депутат Славутської міської ради, фракція «Народний контроль» Степан Шульга.

А в Нетішині депутати взялись за боротьбу із отруйним бізнесом. Довкола міста встановили десятки саморобних бочок для випалювання деревного вугілля. Після активної участі депутатів від «Народного контролю» вдалось зменшити кількість отруйних пічок довкола міста.