Після втручання “Народного контролю” болото на вул.Лучаківського нарешті прибрали.

До «Народного Контролю» звернулися тернополяни, що проживають на вул. Лучаківського. Вони скаржилися на заболочений тротуар, що розташований неподалік. Пройти його практично неможливо – тут вже роками лежить товстий шар болота, а дощові води ллються сюди рікою та вже утворили справжні рови.

Влада на цю проблему не реагує – обурюються люди.

Пан Степан щодня обминав тротуар по вулиці Лучаківського. Чоловік казав – вже понад п’ять років тут така проблема: «як дощі йдуть, з тої сторони весь час тече вода і так після кожного дощу в нас таке робиться». Люди бідкалися, вже не можуть терпіти це безладдя. «Зверху стікає, все стікає сюди. Купа болота і неможливо пройти ні коляскою, ні з дітьми, ні з чим. Ніхто за тим не дивиться. Ну а як ходити? Треба по дорозі йти, чи що?»

На цей тротуар стікає вода з пагорба, який поруч. Через те, що зливова каналізація забита – тут і утворюється болото. Журналістів «Народного Контролю» комунальники запевнили – тротуар від бруду приберуть, а дощову решітку – прочистять.

Одразу після того, як у справу втрутився «Народний контроль» комунальники взялися прибирати тротуар від болота та прочищати дощоприймальну решітку. Тепер по вул. Лучаківського чисто та сухо, і тернополянам тут зручно ходити. Пані Христина каже: «вже кажу набагато краще, набагато легше, якось перше обходити треба було отако, а зараз можна перейти нормально».