nkontrol_ivano_27.08.15

Після втручання «Народного контролю» франківчанам перерахували борги за газ

Активісти «Народного контролю» домоглися перерахунку за газопостачання для мешканців  вул. Івасюка, 26 в Івано-Франківську, яких нещодавно приголомшили космічними сумами у рахунках.

Так, упродовж  кількох місяців мешканці вул. Івасюка, 26 не отримували повідомлень про показники газових лічильників.  Врешті надійшли рахунки, в яких людям приписали міфічні заборгованості.

«Станом на червень моя заборгованість  за газ становила 100 гривень. Зараз мені приписують борг у 2,5 тисячі гривень», – розповів місцевий мешканець Сергій. Чоловік припустив, що невеликий борг, який мав ще із січня,  газовики порахували за новими тарифами.

Разом із мешканцям будинку активісти «Народного контролю» побували у газовій конторі та з’ясували, як діяти у подібних ситуаціях. Місцеві написали заяву та домоглися перерахунку коштів.

«Хочу подякувати «Народному контролю» за допомогу.  Якщо ти – проста людина, то у газовій конторі не надто хочуть щось пояснювати і допомагати. Але завдяки активістам ми змогли вирішити проблему», – задоволена результатом мешканка вул. Івасюка, 26 Наталя.