Після втручання «Народного Контролю» комунальники прибрали сміття та викачали воду з проблемного підвалу

Підвал чи вбиральня? Мешканці дому на вулиці Корольова, 9 (район цукрового заводу) кажуть, що вода тут стоїть вже не перший рік. Звернення до комунальних служб нічого не дали. Тому лучани звернулись до «Народного контролю».

Місцевим жителям здається – вода у підвалі їхнього будинку стоїть споконвіку. Марія Олександрівна каже: тут не те, що неможливо зберігати консервацію чи речі, навіть дістатися до підвалу проблема: « В підвалі ми нічого не тримаємо, там неможливо, а як туди йти? Треба мати рибацькі чоботи і тоді йти! Там приходить сантехнік, і він зразу приходить в тому вбранні і йде туди». Люди скаржаться, від підвалу влітку такий сморід, що й вікна не відкриєш. Місцевий мешканець Валерій розповідає: «Дощів нема, але по пояс води. Коли будуть дощі неділю-дві, як у нас буває, то там буде по шию. І в цьому підвалі так само щитова, де ідуть кабеля високої потужності на всі будинки, тобто, щитова прямо у вод»і.

Цей будинок на балансі житлово-комунального підприємства №2. «Народний контроль» звернувся до керівництва за поясненнями і вже за кілька днів місцеві жителі повідомили: комунальники  і воду відкачали, і сміття з підвалу забрали. «Після того, як «Народний контроль» показав це все, почали працівники ЖЕКу відразу на другий-третій день приїхали тут цілою делегацією. Принаймні, почали щось робити» – розповів пізніше житель будинку Валерій.

Директор комунального підприємства Володимир Рижук пообіцяв «Народному контролю»: комунальники реагуватимуть на такі  ситуації. А ось повністю вирішити проблему має нова каналізаційна система. Її будівництво вже розпочали.