Після втручання «Народного Контролю» ліфт будинку по вулиці Металургів, 36 все ж полагодили.

У цьому будинку проживає більше десяти молодих сімей у яких маленькі діти. Після того, як в будинку зламався ліфт, а комунальники на звернення людей не зреагували, люди звернулися до Народного контролю.

Журналістам Народного контролю комунальники пообіцяли не зволікати з ремонтом ліфта та відремонтувати його у найкоротші терміни. Однак обіцянку свою так і не дотримали.

Ми упродовж місяця вимагали відремонтувати ліфт, та комунальники, виправдовувалися, мовляв, нині ремонтують ліфт у сусідньому під’їзді.

Та ми таки достукалися до комунальників і ліфт – полагодили. Хоч і в борг.

– «У нас є предоплата і є усна домовленість, до кінця тижня, загалом там небагато коштів лишилося, ми погасимо». – запевнив керівник КП «Комунальник-96» Сергій Денисенко.

Та людей не цікавить де комунальники взяли кошти на ліфт. Вони радіють із того, що тепер разом із дітьми можуть виходити на прогулянки частіше.

– «Дякуємо вашій передачі та всім хто приймав участь у ремонті ліфта. Ми можемо виходити спокійно з дітьми на вулицю». – говорить мешканка будинку, Наталія.

Пані Надія, дякуючи знімальній групі, з посмішкою повідомила про те, що коли ліфт поїхав менша дитина навіть кричала ура і плескала в долоньки.