Після втручання «Народного контролю» на вул. Домбровського полатали дорогу

До «Народного контролю» звернулися мешканці вул. Домбровського у Житомирі. Люди нарікали – біля їх будинків ламаються авто та дитячі візочки, через те, що асфальт на дорозі тут геть розбитий.

 «По цих ямах небезпечно їздити – з візочками, на велосипедах, на самокатах діткам, – розповіла місцева мешканка Наталія Володимирівна. – Моя думка: ці дороги треба ремонтувати». Такої ж думки й інші жителі вул. Домбровського.

Так виглядала дорога на вул. Домбровського до ремонту

Так виглядала дорога на вул. Домбровського до ремонту

Зрештою, із необхідністю відремонтувати дорогу погодилися і в міській раді, куди завітали журналісти «Народного контролю». Нещодавно вибоїни закрили новим асфальтовим полотном.

«Дуже добре зробили, адже ситуація не була критичною, але дуже близька до цього, – ділиться враженнями від оновленої дороги Наталія Якимівна. – Приємно ходити – все рівненько і чисто».

«Є великі зміни: полатали, привели в нормальний стан, коли не мала маляти – ходила пішки і не звертала уваги на погану дорогу, а як почала користуватися візочком, зрозуміла, що по ямах неможливо проїхати! Але зараз усе добре», – додала молода жінка.