Після втручання «Народного Контролю», небезпечні дерева на вулиці Заводській, 61 одразу зрізали

Безпечний двір. Ще тиждень тому мешканці з будинку 61 на вулиці Заводській, що в Хмельницькому, просили зрізати у дворі сухостій. Після втручання «Народного Контролю» дерева таки спиляли.

Ніла Павлівна вже кілька років ходить за ці дерева до ЖЕКу. Під час вітру одна з гілок відламалась і ледь не лишила її сусідку ока.

 «Дітей багато тут і люди, от бачите, люди ходять сюдою, і ці гіляки всі падають людям на голову. Колись жінка виходила з другого під’їзду, оце летіло, то завдяки тому, що вона двері закрила, врятувалася. Бо було б вбило», – каже Ніла Павлівна, мешканка вулиці Заводської.

 «Треба убрати ці дерева, обов’язково. Тому що при сильному вітрі, урагани бувають, ці гіляки відламуються, падають на дітей, на людей, на машини», – жаліється хмельничанка Галина Петрівна.

«Дерева сухі, їх треба позрізати, і все! От звертались люди, і немає реакції. Потрібно хоч трошки дбали про наш народ, ми ж не вимагаємо чогось  особливого, треба позрізати, щоб було акуратно», – каже місцева мешканка Анна Йосипівна.

Журналісти «Народного Контролю» таки не дочекались офіційного коментаря від ЖЕКу №2. Замість нього дерева приїхали зносити.

«Все, позрізали! Велике Вам дякую, що в нас є така організація, і що все нам виконує. Що ми просимо, вони нам виконують», – каже Ніла Павлівна, мешканка з вулиці Заводської.

 «А тепер дуже добре, тепер вважайте, як приберуть, то йдеш і не дивишся, чи впаде на голову», – каже Микола, місцевий житель.