Після втручання «Народного контролю» покарали міліціонера, який облаяв жінку

Після втручання «Народного контролю» майор міліції Хмельницької патрульно-постової служби, який облаяв нецензурними словами жінку, отримав сувору догану.

Неприємний інцидент стався кілька тижнів тому. Повернувшись із роботи,  Галина Миколаївна біля будинку побачила правоохоронців, які фотографували  її подвір’я.  Міліціонери відмовилися пояснити жінці причину посиленої уваги до двору.  Коли ж пані Галина у відповідь почала робити відеозапис дій правоохоронців,  один із них не соромлячись ввімкнутої камери накинувся на неї із лайкою.

Відео, на якому зафіксовано, як правоохоронець під час виконання своїх обов’язків спілкується із Галиною Миколаївною, журналісти показали в головному управлінні міліції області.

«Я розпоряджуся підписати наказ про призначення службового розслідування і підготувати проект наказу про притягнення до дисциплінарної відповідальності цього працівника», – заявив кілька тижнів тому начальник УМВС України в Хмельницькій області Микола Семенишин.

Тепер же стало відомо, що правоохоронця таки покарали.

«Наказом начальника управління за неналежне виконання службової дисципліни, що виявилось в порушенні правил поведінки та професійної етики осіб рядового та начальницького складу, майора міліції було покарано і накладено дисциплінарне стягнення у вигляді суворої догани», – поінформував т. в. о. начальника Хмельницького міського відділу УМВС України в Хмельницькій області Віталій Онісьєв.