Після втручання «Народного Контролю» шмат дороги на бульварі Дружби народів поремонтують.

Для людей – незручності, для машин – шкода. Так говорять про дорогу у дворі жителі будинків на бульварі Дружби народів. Кілька років тому тут замінили асфальтове покриття, та про шмат дороги чомусь забули. Завершення ремонту люди чекають і досі. За допомогою звернулися до «Народного Контролю».

Цей двір у Луцьку вважається зразковим. Багато зелених насаджень, квітники, яскраво розмальовані будівлі, чудово облаштований дитячий майданчик – таку красу місцеві жителі створили власноруч. Та далеко не зразковим називають люди ремонт асфальтового покриття, що зробили кілька років тому. Вони розповідають: коли дізналися, що перестелятимуть асфальт, неабияк зраділи. Як виявилося – поспішили, бо коли з двору забрали техніку побачили – добрячий шмат дороги біля бойлерної так і залишився недоторканим.

«Ми одразу говорили, доробіть дорогу, – розповідає місцевий житель пан Зотік – А нам все кивали, мовляв звичайно зробимо. Бачите, як зробили. Не віримо, вже не віримо».

Незромонтований асфальт наче кістка в горлі всім тутешнім жителям. «Як вдень немає припаркованих машин, то ще нічого,-  каже Тетяна – а підвечір ні пройти, ні проїхати. В мене дворічна донька і як мені візочком по тим ямам скакати».

Головний біль і місцевим власникам авто. Зі слів Леоніда, хочеш –не хочеш а по ямам змушений їхати. «Тож не літак, доверху не злетиш. Як стоїть біля під’їзду машина, то якраз по баюрам і їдеш. Хто водій, той зрозуміє, що будь-яка яма машині шкодить» – скаржиться Леонід. А його сусід Валерій додає: «Крім того, що тут машини б’ються, ще й  руйнується те, що зробили. А як сміття виносити до контейнерів, знову ж таки по тим баюрам змушений чалапати».

За поясненнями “Народний контроль» звернувся до представників комунальної служби. Вони визнали, що цю ділянку таки треба ремонтувати. Однак в них є свій аргумент: не ремонтували раніше, бо не було потреби. «Коли робили двір, територія, прилегла до бойлерної була в задовільному стані» – переконує заступник начальника Департамента ЖКГ Луцька Микола Осіюк. Тепер же дорога офіційно отримала статус «стан незадовільний». Відтак тепер двір на бульварі Дружби народів, 8А включений до переліку, де будуть виконуватися роботи з капітального ремонту. Приступити комунальники обіцяють уже за місяць-другий.