Після втручання «Народного контролю» відремонтували покрівлю на вул. Кульпарківська, 126

До «Громадського руху «Народний контроль» звернулися мешканці будинку на  вул. Кульпарківська, 126 у Львові. Люди розповіли, що в їхньому будинку протікає дах. Вони неодноразово зверталися до комунальників, але безрезультатно.

«Під час дощу квартира промокає.  Запах такий, що неможливо дихати. А коли дує сильний вітер, боїмося, що дах, який прогнив, обвалиться», – розповів місцевий мешканець Андрій.

«Взимку у квартирі від сирості холодно, а влітку, навпаки, – задушливо», – додала місцева мешканка Оксана.

Людей обурювало, що до комунальників зверталися багато років, але ті – лишень розводили руками. Та вже через місяць після втручання у ситуацію «Народного контролю», – дах відремонтували. Понад те, у Залізничній райдержадміністрації Львова запевнили ­журналістів, що вже на наступний рік проведуть капітальний ремонт покрівлі. Відповідні кошти передбачать у місцевому бюджеті.

«Ми склали акт, в якому запропоновано дану адресу для включення в титульний список на 2016 рік», – повідомив  начальник відділу комунального господарства Залізничного району м. Львів Тарас Пищула.

«Я говоритиму своїм товаришам, щоб із проблемами зверталися до «Народного контролю». Це хороша організація, яка дійсно допомагає людям», – розповіла місцева мешканка Наталя.