Після втручання «Народного Контролю», вулицю Завадського почали асфальтувати

«Додому рівною дорогою. Після втручання журналістів «Народного Контролю» комунальники взялись за ремонт дороги на вулиці Завадського.

Ще в березні тутешні мешканці скаржились, що про їхню вулицю місцева влада забула. Тут не лише не ремонтували метрові ями, а підсипати їх доводилось самотужки.

«От так ми боремось з цими ямами, от так ми їх засипаємо», -не лише розказували, але й показували нам люди.

Пані Олена разом із сім’єю самотужки латала дірки перед власним парканом. Вистачало зусиль до першого дощу.

«В мене чоловік після інсульту, він сам носить землю, сам засипає каміння. Бо по іншому машиною не проїдеш. Ми маємо машину, тож мусимо підсипати, та й ще люди їздять», – розповідала місцева мешканка Олена.

Люди скаржилися, що цією вулицею не можна було ні пройти, ні проїхати.

«Даже таксі визиваєш, вони кажуть, вийдіть, будь ласка, на дорогу, бо ми до вас заїжджати не будемо. Тут підвіску можна побити, якщо постійно їздити», – скаржився хмельничанин Роман.

«Це що дорога? Подивіться! Не то що їздити, а ходити неможливо!», – казав Віктор Іванович, місцевий мешканець.

На початку травня комунальники таки взялися до роботи. Обіцяють завершити дорогу за кілька днів.

«Сьогодні ми приступили до ремонту вулиці Завадського. Заплановано 667 квадратних метрів зробити ремонту асфальтно-бетонного покриття цього. Ми плануємо його тут за дня 4-5 тут завершити», – каже Станіслав Скавронський, головний інженер КП БРЕД.

«Сьогодні приїхала бригада працівників, які хочуть нам заасфальтувати цей кусок дороги, ці нерівності, баюри, які в нас тут є. Ми вдячні й вам у тому числі, може ви сприяли тому, що вони приїхали до нас і почали робити цю всю роботу», – каже Микола Загнітко, голова правління ОСББ «Добробут».

«Нарешті після вашого минулого репортажу почався рух, почали ремонтувати цю дорогу. Я надіюсь, що на тому кусочку не закінчиться, а дійде все до кінця, і ми зможемо вільно виходити не в ями», – каже місцева мешканка Наталя.