Після втручання журналістів «Народного Контролю» громаді пообіцяли побудувати школу та дитячі майданчики

Замість садочка і школи – багатоповерхівка. Мешканці Винник виступили проти незаконного будівництва висотки на місці, де мав би з’явитись дитячий навчально-спортивний комплекс. Забудовник ігнорує вимоги людей – винниківчан підтримали активісти «Народного Контролю».
На місці цієї забудови має бути дитячий садок, гімназія, басейн, спортивний зал та ігрові майданчики, натомість тут зводять висотку. Така новина вразила пана Андрія, який змушений возити щодня донечку в ясла аж до Львова.
«Тут є тільки один в окрузі садочок, в який потрапити неможливо. Ми реально туди зверталися, нас не записали. Тут вже досить заселений район і маж бути і то самий садочок, і різні організації для таких маленьких, як моя Олеся», – розповідає пан Андрій.
«Дуже багато до Львова возять. Тут у кожного бодай одна-дві дитини є. Тут всі молоді люди живуть. Особисто моя дитина ходить в приватний садочок, бо не має можливості віддати в звичайний садочок дитину», – розповідає пані Надія.
На протести винниківчан забудовник не зважав, відстоювати права людей вирішили громадські діячі Львівщини. Кримінальне провадження щодо будівництва прокуратура відкрила після втручання у справу активіста «Народного Контролю», місцевого депутата Володимира Почаєвця, до якого звернулись винників чани. Тепер забудовник запевняє журналістів «Народного Контолю» – виконає вимоги місцевих мешканців.
«Буде там стоянка, а дитячі спортивні майданчики будуть практично біля кожної секції. Буде там і дитячий садочок, говориться зараз і про приватну гімназію, яка буде всередині знаходитись на першому поверсі. Про кількість місць у садочку – про це можна обговорювати в тому числі і з громадою, там з владою», – запевняє представник забудовника Анатолій Шалаєв.
«Ми будемо щодня навідуватись при потребі і в прокуратуру, і в обласне управління міліції, і в районне управління міліції, і слідкувати за перебігом слідства щодо забудовників. Якщо ми не дійдемо до спільного якогось рішення – відповідно ми будемо блокувати будівництва», – каже активіст «Народного Контролю», місцевий депутат Володимир Почаєвець.