Після звернення Мармуляк перевірять, чому частина дітей «випала» із е-черги у дитсадки

Дані про дітей, які були зареєстровані у старій версії е-черги у дошкільні навчальні заклади, мають бути негайно внесені в оновлену електронну чергу зі збереженням попередньої порядковості.

З такою вимогою виступила секретар комісії з гуманітарних питань у Львівській міській раді, депутат фракції «Народний контроль» Анна Мармуляк.

Зокрема, вона повідомила, що і до неї особисто, а також до комісії багаторазово зверталися львів’яни, які розповідали: дітей, що були зареєстровані у старій версії електронної черги у ДНЗ, не виявилося в списках після оновлення е-черги.  За її словами, про ситуацію добре знають у профільному управлінні, де, попри це, не реагують ні на усні, ні на письмові звернення батьків чи депутатів.

«Припускаю, що причина ситуації – недбальство самого управління освіти ЛМР, яке не змогло належно організувати і забезпечити перехід на нову електронну чергу. Велика частина даних про зареєстрованих дітей втратилася. Виправляти ситуацію чиновники не поспішають. Для прикладу, комісія з гуманітарних питань сприяла влаштуванню дитини, що «випала»  із черги, у ДНЗ №160 за місцем проживання. Паралельно, мати отримала листа з управління, в якому їй повідомили, що маля вже з 1 вересня піде до садочка…, який наразі є лише на стадії проектування», – розповіла Анна Мармуляк.

Вона нагадала, що е-черга мала на меті врегулювати процес влаштування дітей у садочок, зробити його прозорим.

«Натомість через абсолютну байдужість чиновників, цьогоріч отримали повний хаос і сотні справедливо обурених містян. Відтак зараз потрібно з’ясувати, чому було втрачено інформацію про зареєстрованих дітей і вжити усіх заходів, аби малеча із попередньої версії е-черги, потрапила в оновлений реєстр зі збереженням попередньої порядковості», – наголосила депутат.

У відповідь на запит міський голова Львова Андрій Садовий дав доручення в.о. заступника міського голови з гуманітарних питань, директору департаменту гуманітарної політики Галині Слічній  розібратися у проблемі та публічно дати роз’яснення батькам, як їм чинити у цій ситуації.