zapor

Після звернення «Народного контролю» чиновники пообіцяли відремонтувати дорогу у проблемному мікрорайоні

У Запоріжжі активісти «Народного контролю» змусили чиновників включити до переліку об’єктів для проведення ремонтних робіт на 2016 рік відрізок дороги та тротуари у Комунарському районі міста.

Про це повідомила активістка «Народного контролю» у Запоріжжі Козак Яна.

 «До нас звернулися мешканці Комунарського району, які неодноразово телефонували до районної держадміністрації з проханням вирішити питання ремонту дороги на зупинці на вулиці Чумаченка, 28. Щодня зупинкою користуються багато людей – студенти, пенсіонери», – констатує вона.

 Заявники скаржилися, що заїжджаючи на зупинку численні вантажні авто (для продажу та розгрузки продуктів харчування), поступово зіпсували асфальтове покриття тротуару.

Також, за її словами, мешканці скаржилися, на те, що до будинку на вул. Олімпійський, 1 (який розміщений біля зупинки) людям доводиться проходити через ділянку, яка вже декілька десятків років всіяна будівельним сміттям.

 «Чиновники просто відхрещувалися від людей, розповідають, що нема коштів,  щоб відремонтувати тротуар на зупинці та привести до належного стану прибудинкову територію», – пояснила Козак.

Після звернення «Народного контролю» із письмовим запитом до голови  держадміністрації Комунарського району у Запоріжжі, питання буде вирішено.

Департамент житлово-комунального господарства міської ради вже сформував титульний список об’єктів на проведення робіт внутрішньоквартальних доріг на прибудинкових територіях та внутрішньо квартальних проїздів на 2016 рік у Запоріжжі. До переліку внесли і ремонт дороги на вул. Олімпійській,1 та тротуару на зупинці «40 гастроном».