7.05.15

По вулиці Коцюбинського багатоповерхівка стоїть на підтопленому підвалі

Жителі будинку по вул. Коцюбинського можуть рибалити у своєму підвалі, води тут завжди по коліна. Навіть комарі увесь рік, все як на справжньому озері. Люди давно просять про допомогу, та її не видно, тому вони звернулись до «Народного контролю».

Сюди спущена хитка драбина. У воді плавають гнилі дошки та всілякий мотлох. Мешканці кажуть, що востаннє травили дустом і жителів, і комарів водночас, і що було це ще до Незалежності.

«В подвале плесень на стенах и они разрушаются, насекомые там разводятся. Сейчас на улице сухо, а когда снег таеет и дожди осенние идут, полон воды», – розповідає мешканка будинку Лариса Єршова.

Вже наступного дня після втручання «Народного контролю», комунальники обіцянку виконали — воду із підвалу відкачали.

«Сьогодні зранку виїжджав водоканал. Ми визначили, що підтоплюється і відкачали воду. Оглянули водопровід та каналізаційні мережі – усе в справному стані, ніщо ніде не протікає. Це, мабуть, грунтові води, або підтоплений колодязь», – пояснив в.о. начальника ЖЕКу №5 В’ячеслав Гончар.

Люди дякували «Народному контролю» за підняте питання. Тепер води у підвалі немає, за кілька тижнів обіцяють потруїти комарів.