Подолання корупції є пріоритетом для міжнародних інвестицій (+фото)

18-19 травня голова Обухівської міської організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль», радник голови Української Всесвітньої Координаційної Ради, Михайла Ратушного – Богдан Звір прийняв участь у Першому бізнес-форумі української діаспори в приміщенні Торгово-промислової палати України, який пройшов під гаслом «Українці світу – для України».

Iнiцiаторами та спiворганiзаторами Форуму є Торгово-промислова палата Украiни та УВКР на прохання дiлових кiл України та свiтового українства, за сприяння та пiдтримки керiвництва уряду України, головних міністерств та установ, провiдникiв регiональної влади, при активнiй участi громадських та бiзнесових структур України та дiаспори.

Метою Форуму зазначено напрацювання взаємовигiдних зв’язкiв українського бiзнесу з українськими бiзнесменами закордоння, патрiотами України, просування експорту української продукцiї та послуг на зовнiшнi ринки, сприяння залученню iнвестицiй в українську економіку, зокрема i коштiв українських трудових мiгрантiв та дiаспори, запрошення до участi в процесах реформування економiки України досвiдчених менеджерiв з середовища закордонного українствa, використовуючи їхні практичнi здобутки.

Програма передбачала доповіді від представників влади про проблемні питання та перспективи розвитку бізнесу в Україні, інвестиційні можливості, вiдвiдування пiдприємств, а також культyрнi заходи підготовлені Мінкультом. Учасники форуму для більш плідної роботи були розподілені за секціями: експорт та імпорт , аграрна, туристична, інвестиційна, ІТ технології, тощо.

Форум відвідало більше 120 учасників-бізнесменів з 16 країн світу та України, ще з 10 країн в контакті через мережу Інтернет. За підсумками  форуму було створено Робочу групу для співпраці з українцями закордоння, діяльність якої координуватиметься Торгово-промисловою палатою України.

Підбиваючи підсумки форуму, представник «Народного контролю» Богдан Звір зазначив, що українська діаспора готова вкладати інвестиції в українську економіку, але пріоритетними питаннями стають, в першу чергу, подолання корупції, реорганізація податкової та митної служб у сервісні центри, чітка законодавча база та зрозумілі «правила гри» для бізнесу, справедливий суд.

Що ж, надіємось, бізнес-форум надав більший поштовх до залучення українських бізнесменів за кордоном до праці на своїй Батьківщині.

xlmg6FDCh0Q  18557446_10207321401151545_8320336705913173606_n