Подвір’я вулиці Шевченка скоро заасфальтують

Ями та вибоїни – так виглядає подвір”я будинку по вулиці Шевченка, 16. Люди багато років просять комунальників покласти тут асфальт та результату поки що нема. Жителі звернулись до Народного Контролю.

Олександр Іванович  обурюється – така дорога – біда і для водіїв, і для пішоходів. Комунальники почали ремонт ділянки, а завершити ніяк не можуть, – каже чоловік.

«Надо его побыстрее сделать, в порядок привести.Вы сами понимаете, такая дорога, она еще дальше будет ломаться.В принципе проекхать пока можна, но потом, если его дальше так оставить, не проедешь, не пройдешь»,- розповів Олександр Іванович.

“Ни пройти не проехать, маленьким детям сдесь плохо гулять и мамы с колясками здесь ходят, не пройти.Когда дождь идет, тут вообще луж полно», – каже павло,мешканець будинку.

Старший будинку Павло Петрович розповів: «Больше 3-х лет мы обращаемся в ЖКХ управление города Житомира, чтобы нам отремонтировали асфальт и бетонное покрытие у нас во дворе, но нас никак не могли слышать. В связи с чем мы обращаемся, особенно в вечернее время, люди идут, ноги ноги подворачивают, ломаются, дети спотыкаются. Вечные калюжи. ”

У міській раді визнають – дорогу треба ремонтувати. Журналістів «Народного Контролю»  запевняють – незабаром нове асфальтне покриття тут таки з’явиться.

“Підготовчі роботи вже розпочалися і зі слідуючої неділі буде проведено асфальтування придомової території Шевченка, 14 і 16. На сьогоднішній день було багато звернень по цих будинках і ці будинки включені і в поточний ремонт ”, прокоментувала проблему Ірина Ярош, заступник начальника житлового господарства Житомирської міськради.