Пограбовані кімнати, незавершений ремонт: гуртожиток Чернівецького університету неготовий прийняти студентів

Гуртожитки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича виявились не готовими для поселення студентів із початком нового навчального року. Напередодні 1 вересня замість відремонтованих кімнат хлопці та дівчата отримали кімнати без світильників та розеток, із розірваними матрацами та розламаними ліжками.

Обурені студенти звернулися на «Гарячу лінію «Народного контролю».

«Умов для проживання у гуртожитку взагалі немає. Там і досі тривають ремонтні роботи,– змінюють дерев’яні вікна на металопластикові. Але це треба було робити у літній період, коли не було студентів», – розповів голова студради відділу комп’ютерних технологій Степан.

Студенти матимуть нові вікна, але залишилися без розеток і світильників. Вони просто зникли із кімнат.

«Ми побачили викрадені розетки, деякі були з ізольованими дротами. Тобто крали не студенти, а робітники. Крім того, у кімнатах брудні матраци, стіни, зламані ліжка, стільці. Але хто у цьому винен, невідомо», – продовжив розповідь Степан.

Для ремонту університет найняв підрядника, той же взяв субпідрядників. Тому хто справді винуватий в огріхах, визначити вкрай важко.

 «Ми все приведемо до ладу. Ми не маємо охоронців, які б стояли у кожній кімнаті.  От працівники підрядної організації і покрали лампочки», – заявив директор студентського містечка Микола Кирилюк.

«Ремонт почався ремонт аж у кінці серпня. Зрозуміло, що ми заледве встигали все зробити. Сподіваємося, що упродовж тижня ми наздоженемо все, що не змогли зробити влітку», –пообіцяв  проректор ЧНУ ім. Ю. Федьковича Тамара Марусик.

Зі слів студентів, після появи відеокамери у гуртожитку відразу активізувались відповідальні особи,  – почали складати список речей, котрі зникли.