Поки не відбувся конкурс, з Рясного просять пустити маршрутки до вокзалу та лікарні швидкої допомоги

Депутат фракції «Народний контроль» Віталій Свінціцький закликав міського голову на період, допоки не відбувся конкурс на громадські перевезення у Львові, тимчасово пустити автобуси за маршрутами, що сполучатимуть мікрорайон Рясне із Головним залізничним вокзалом Львова та з Комунальною міською клінічною лікарнею швидкої медичної допомоги на вул. І.Миколайчука, 9.

Зокрема, депутат нагадав, що неодноразово профільні чиновники у відповідь на запити заявляли, що проблеми з громадським транспортом для мікрорайону Рясне зникнуть, щойно відбудеться конкурс на перевезення у Львові. Втім, засідання конкурсної комісії 2 жовтня не відбулося. Його перенесли на невизначений термін.

«Два тижні тому я зустрічався із мешканцями Рясного, які вкотре поскаржилися на проблеми зі сполученням мікрорайону з іншими частинами міста. Передусім, людей турбує неможливість зручно та без пересадок доїхати до медичних закладів міста, Залізничного вокзалу. Адже наразі єдиним маршрутом, який функціонує у більш-менш нормальному режимі, залишається №6а. Вважаю неправильним, щоби ряснянці продовжували потерпати від транспортного колапсу в очікуванні, коли вирішаться всі бюрократичні процедури, необхідні для проведення конкурсу, який мав би припинити нинішній колапс», – переконаний Свінціцький.