Поки вимога народу про відставку Уряду не буде виконана, робота ВРУ – фарс, – Добродомов

Відставка Уряду Яценюка та Генпрокурора Шокіна, впровадження електронного декларування доходів – це не лише головні вимоги «Народного контролю», але й вимога суспільства.

Про це заявив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов під час брифінгу у Парламенті.

Олег Мусій, Дмитро Добродомов, Андрій Антонищак і Богдан Матківський під час брифінгу у ВРУ (фото: архів "Народного контролю"

Олег Мусій, Дмитро Добродомов, Андрій Антонищак і Богдан Матківський під час брифінгу у ВРУ (фото: архів “Народного контролю”

За його словами, без розгляду цих трьох ключових питань, які можуть покласти край політичній кризі, робота Парламенту буде лише фарсом та імітацією роботи.

Також він повідомив, що під час сьогоднішнього засідання Антикорупційний комітет ВРУ підтримав законопроект про електронне декларування та запропонував Парламенту підтримати його в цілому. Водночас під час попереднього засідання Комітет схвалив проект постанови про відставку Уряду, який уже зареєстрований у ВРУ.

Нагадаємо, сьогодні депутати «Народного контролю» принесли у ВРУ підписи українців за відставку Уряду.