Поліція вже шукає негідників, які розмалювали моїм імʼям пів округу, – Веремчук

Кандидат у народні депутати у 116 виборчому окрузі, керівник фракції «Народний контроль» у ЛМР Валерій Веремчук подав заяви у Шевченківський і Залізничний райвідділки, аби поліція розшукала невідомих, які порозмальовували графіті з його прізвищем різні локації у місті – будинки, дороги, стіни, гаражі.

Про це Веремчук повідомив на своїй сторінці у Фейсбуку.

Зокрема, вкотре наголосив, що ні він особисто, ані будь-хто з команди не причетні до появи численних графіті у різних місцях Шевченківського і Залізничного районів. Уперше їх побачив на фото в інтернеті. Про це Веремчук заявляв ще раніше під час публічних дебатів з одним зі своїх опонентів.

«Чия це «творчість»? Озвучувати якісь здогадки і припущення без вагомих доказів некоректно. А от правоохоронці, переконаний, зможуть дати відповідь на це питання. Подав і зареєстрував у відділках обох районів відповідні заяви.
Моє ж особисте ставлення до розписів на будинках, дорогах однозначне: це нищення майна громади. Звісно, такий метод агітації чи антиагітації вирізняється певною художньою креативністю і новизною, але волів би, щоб його не застосовували до мене. І точно не у такий вандальський спосіб: у Львові є місця, відведені під графіті. Тепер же, щоб якісно і акуратно замалювати ці підписи на всіх локаціях, доведеться витратити чимало часу і зусиль. Тому ще раз закликаю опонентів до чесних методів боротьби», – написав Веремчук.

За словами Веремчука, важливо, щоб поліції вдалося знайти не лише безпосередніх творців графіті, а й тих, хто замовив у них такі «розписи».

«Є протиправна дія. І за неї має бути покарання. Сподіваюся на ефективну роботу наших правоохоронців і з нетерпінням чекаю на результати розслідування», – наголосив кандидат у народні депутати.