Понад 100 земельних ділянок протиправно віддали під приватизацію в Житомирі

У Верховній Раді був зачитаний депутатський запит від Дмитра Добродомова з приводу протиправної передачі земельних ділянок санітарної лісосмуги в районі Житомирської паперової фабрики, які належать Станишівській сільській раді. На цій території було незаконно передано з державної власності до рук приватних та фізичних осіб близько 100 земельних ділянок.

Було озвучене прохання провести перевірку наведених фактів, і у разі підтвердження порушення норм чинного законодавства вжити заходів реагування.  Більш того, у випадку виявлення складу кримінального правопорушення, внести відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочати досудове розслідування та вжити заходів реагування з метою забезпечення належного та оперативного захисту інтересів держави та територіальної громади Житомирського району.

«Питання передачі землі державою у приватну власність має відбуватися у чіткій відповідності до чинного законодавства. В цьому випадку наявні ознаки протиправних дій з боку чиновників, які долучилися до процесу вибуття з державної власності земель територіальної громади», – повідомляє Сергій Касянчук, помічник Дмитра Добродомова.