5.05.15

Понад рік діти бавилися посеред іржавих цвяхів

Діти у дворі на вул. Коцюбинського минають гірку, на якій бавитись небезпечно. А батьки б’ють на сполох: малеча може покалічити собі ноги об іржаві цвяхи на дитячому майданчику.

На звернення батьків ніхто не реагує, тому люди звернулись до «Народного контролю».

«Как вы видите, ступеньки полностью поломаны, дети не могут забраться, более того, торчат огромные гвозди. Боимся, потому что гвозди ржавые», – каже одна із мам Аня.

Діти та підлітки, не боячись журналістів, біжать розповісти свою проблему. Зізнались, що неодноразово пробивали ноги на цвяхах, лише не казали батькам, щоб ті не сварили.

«Неполадки на дитячому майданчику жахливі, а діти кожен день проводять тут по декілька годин. Треба дитину контролювати: стирчать цвяхи, немає сходинок. Троє наших дітей тут граються постійно», – кажуть Ольга та Ігор, батьки трьох дітей.

Через день після втручання «Народного контролю» ЖЕКівці відремонтували гірку, і гойдалку, полагодили дах, пофарбували майданчик.

«Замінили  і пофарбували відламану сходинку. На гірці кілька дощечок прогнили, їх теж замінили. Це, поточні питання, на які ми стараємося реагувати», – прокоментував В’ячеслав Гончар, виконувач обов’язків начальника ЖЕК №5.

Батьки та діти подякували «Народному контролю»: «Дитячий майданчик тепер у належному стані: все пофарбовано, відремонтовано. Тепер дітям буде приємно тут гратися».