Попри виділені кошти у Черкасах і досі не відремонтувати зупинки громадського транспорту

У Черкасах чимало зупинок громадського транспорту не об лаштовані ані павільйонами, ані просто лавочками, і потребують капітального відновлення. Такий висновок зробили журналісти «Народного контролю» після рейду автобусними зупинками у місті.

Так, зупинка на  вул. Героїв Сталінграда не рятує ні від вітру, ні від дощу. Занедбані павільйони і на зупинках на вулицях Руставі і Чорновола.

«Я щодня ходжу на навчання біля цієї зупинки. Вона вже кілька років у такому стані», – розповів Богдан.

«Таке враження, що міська влада не зацікавлена, щоб зупинки були у гарному стані. Можливо, тому що чиновники не користуються громадським транспортом», – прокоментував  Костянтин Мірошниченко, активіст «Громадського руху «Народний контроль»

Оглянувши зупинки громадського транспорту в Черкасах та проаналізувавши бюджет, «Народний контроль» підготував звернення у міську раду з вимогою реалізувати кошти, виділені на ремонт зупинок.

«Маємо затверджений перелік із 20 зупинок, де мають провести цьогоріч  капітальний ремонт. Роботи проведе КП Челуаш». На це маємо  млн. гривень», – повідомив директор департаменту інфраструктури ЧМР Сергій Отрешко.

Рік добігає кінця. Тож «Народний контроль» вже незабаром перевірить, чи відремонтували зупинки у Черкасах.