Порошенко вводить санкції проти Росії після тиску США та ЄС, – Добродомов

За чотири роки президент особисто не ініціював санкцій проти Російської Федерації, адже і досі торгує із російськими олігархами.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов в ефірі «Вечірнього прайму» на каналі «112 Україна».

«Росія не зайшла на територію США чи ЄС, вона агресор на нашій території. Ми не маємо чекати санкцій від США та ЄС, а робити це самі та відразу. Нам потрібно націоналізувати усі українські стратегічні підприємства, які належать росіянам. Усі обленерго, Львівський автобусний завод, який належить племіннику екс-посла РФ в ОНН Чуркіна. «Народний контроль» вже давно виступив з такою пропозицією. Але президенту це не вигідно, адже він і його оточення веде спільний бізнес з Росією», – зазначив нардеп.

Натомість влада пропонує осучаснити за кошт людей підприємства російських олігархів.

«А зараз голова НКРЕ Дмитро Вовк, якого туди посадив Порошенко, пропонує ввести RAB-тариф. Це додатковий тариф, який покладуть на населення для модернізації електромереж, які належать російським олігархам. За це так зване оновлення заплатить кожна українська родина, і заплатить 30 млрд грн за рік», – констатував Добродомов.