Потрібно бути готовим до спротиву будівництву ГЕС на Дністрі, – Гергелюк

Для того, щоб зберегти Дністер, потрібно бути згуртованими та готовити до спротиву будівництву ГЕС на річці. Про це заявив лідер «Народного контролю» Прикарпаття Володимир Гергелюк під час обговорення проблеми будівництва Верхньодністровського каскаду ГЕС в ефірі ОТБ «Галичина» в програмі «Про головне в деталях».

«Наш черговий крок має бути направлений на аналіз цього документу і чим більш публічним буде обговорення, тим ефективніше можна буде протистояти окозамилюванню від «Укргідроенерго». Я вважаю, що завданням всіх, хто долучається до боротьби за збереження Дністра, бути пильними і згуртованими в своїх діях та готовими до спротиву будівництву ГЕС!» – заявив Володимир Гергелюк.

Зазначимо, що питання будівництва Дністровських ГЕС і надалі залишається актуальним. ПрАТ «Укргідроенерго» активно готується до реалізації цього проекту. Вже проведені тендери та виділені кошти «кишеньковим» науково-дослідним організаціям для проведення експертизи щодо оцінки шкоди довкіллю від будівництва ГЕС. Зараз є чітке завдання – мінімізувати втрати для навколишнього середовища та закріпити це офіційно, щоб легітимізувати згубний проект будівництва Верхньодністровського каскаду ГЕС.