Потрібно говорити не про приватизацію, а націоналізацію українських стратегічних підприємств, – Добродомов

Передусім «Народний контроль» вимагає повернення у державну власність підприємств, які належать російським олігархам.

Про це заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов під час зустрічі з громадою міста Тернополя.

«Повернення у державну власність, фінансова підтримка та якісний менеджмент зможуть перезапустити заводи та створити сотні тисяч робочих місць. Ось задача, яку потрібно перед собою ставити, аби відродити нашу економіку. Треба створювати робочі місця.  А приватизація, яку підтримала влада, це остаточний грабунок нашої країни», – наголосив він.

Представляючи Антикризовий план «Народного контролю», Добродомов додав, що після відновлення економіки ми зможемо запустити якісну соціальну реформу.

«Після перезапуску українського виробництва та відновлення заводів, ми збільшимо кількість робочих місць. Задля захисту працівників «Народний контроль» пропонує ввести контрактну форму праці та її погодинну оплату. Зі свого боку підприємство повністю оплачуватиме медичну страховку та внески до Пенсійного фонду за кожного робітника. У такий спосіб кожен працівник зможе отримати безкоштовне медичне обслуговування та високу пенсію. Це ті речі, які має гарантувати держава», – підкреслив нардеп.