Потрібно відкинути амбіції та об’єднуватися проти цієї влади, – Матківський

Спільна політична платформа «Народного контролю» та «Громадянської позиції» – це показник того, що ми готові обєднатися заради інтересів простих українців.

Про це в ефірі програми «44 хвилини» на «4 каналі» заявив член політради партії «Народний контроль», народний депутат Богдан Матківський.

«Влада просто знищує українців. Непосильні тарифи, захмарні ціни та збагачення олігархів. Ось це влада, яка обіцяла нам долар по десять і закінчити війну за два тижні. Ця влада обіцяла нам подолати корупцію, натомість вона її очолила. Нам потрібно змінювати владу», – зазначив нардеп.

Матківський наголосив, що є два методи змінити владу.

«Перший – революційний. Ми проти. Зважаючи на зовнішнього ворога, Україна не переживе наступний Майдан. Другий метод – вибори. Але жодна з партій демократичної опозиції не готова самостійно повністю перезавантажити владу. На усіх рівнях це десятки тисяч людей. Саме тому ми об’єднуємося в єдину платформу, яка приведе у владу порядних та професійних людей. Лише разом ми зможемо подолати олігархів та сформувати справжню патріотичну владу», – констатував нардеп.