Потрібно відшукати альтернативні парковки у центрі Луцька, – Данильчук

Замість того, аби облаштовувати парковки на центральних вулицях Луцька, потрібно відшукати альтернативні місця для паркових майданчиків.

Так вважає голова фракції «Народний контроль», голова бюджетної комісії Луцькради Павло Данильчук, про що він заявив під час звіту директора КП «АвтоПаркСервіс».

«Я не прихильник облаштування парковок у центрі міста. На Кривому Валу – точно проти. Тим більше я вніс пропозицію зробити частину цієї вулиці пішохідною. Ми там робимо капітальний ремонт, вкладаємо 5 мільйонів, щоб там зробити парковку? Вибачте, я противник цього. Сподіваюся знайду спільну мову з керівництвом міста з приводу цього», – зазначив він.

Тож, він звернувся до директора «АвтоПаркСервіс», щоб комунальне підприємство напрацювало альтернативні паркувальні місця. Зокрема Павло Данильчук назвав можливі варіанти: на вулиці Замковій, де Центральний ринок та біля «Зосі».

«Є рекомендація тимчасової комісії по ринках використовувати ділянку на Старому ринку за цільовим призначенням. А поки буде виконуватися це рішення, ми внесли зміни у програму, щоб зробити насип вздовж вулиці Глушець біля парку», – додав депутат.

Водночас з приводу парковок, директор підприємства Сергій Денисенко поскаржився, що водії відмовляються платити, тому потрібна допомога поліцейських. Відтак, учасники засідання домовилися повторно зустрітися 24 травня разом із патрульною поліцією.